онлайн-конструктор 


Відгуки наших клієнтів

Ігор Леонідович Кунділовскій, приватний підприємець:


Директор компанії «Нікас груп» - Вишняк Сергій


Приватний підприємець Сергій Сібагатулін:


Ходячий Валерій Іванович, приватний підприємець, Київ-меблі:


Ененко Олег Владиславович
Єненко Олег Владиславович, приватний підприємець: «Раніше я користувався послугами іншої фірми, але потім у фірмі" СКІФ "мені рекомендували скористатися послугами фірми" М-стандарт "». Попрацювавши з цією фірмою, я переконався в тому, що вона вигідно відрізняється від інших якістю, цінами і привітністю менеджерів; можна злегка збільшити швидкість виконання замовлень, а так все супер!».


Калуга Николай Григорьевич
Калуга Микола Григорович, приватний підприємець: «Фірма" М-Стандарт "відрізняється від інших фірм якістю продукції, швидкістю виконання замовлення і ціновою пропозицією. У цієї фірми все добре».


Тищенко Владимир Алексеевич
Тищенко Володимир Олексійович, приватний підприємець: «Про фірму" М-Стандарт "я дізнався від меблевої фірми СПД" Сніжко". Тепер я працюю з "М-Стандарт", тому що для мене важливим є якість наданої нею продукції ».


Волик Олександр Михайлович
Волик Олександр Михайлович, ПП "Аратта": «Компанія" М-Стандарт "- це якість, добросовісність, оператівність».


Шалда Семен Владимирович
Шалда Семен Володимирович, приватний підприємець: «Мені рекомендували компанію" М-Стандарт ". Я можу сказати, що якість продукції на належному рівні, робота з клієнтами на високому рівні, терміни виконання замовлення своєчасні».


Поліщук Василь Миколайович
Поліщук Василь Миколайович, приватний підприємець: «Працюю з компанією" М-Стандарт"протягом 10  років. Вона відрізняється від других точністю, акуратністю, великим різноманітнім асортиментом, стежать за кон'юнктурою, Постійно роблять нововведення в своих продуктах, працюють оперативно, реагують на побажання клієнтів ».


Тугай Николай Андреевич
Тугай Микола Андрійович, начальник виробництва: «Про компанії" М-Стандарт "я дізнався від друзів. Продукція у компанії на висоті. Хочеться побажати їм успіхів, по-більше клієнтів і нехай все у них буде добре ».


Шам Юрій Васильович
Шам Юрій Васильович, директор компании «Дежавю»: «Про" М-Стандарт "я дізнався від друзів. Для цієї компании властіві якість, вибір, якщр потрібно, то - швидкість. Гарна фірма, співробітнікі просто супер».


Мусиенко Валентин Михайлович
Мусієнко Валентин Михайлович, приватний підприємець: «Фірму" М-Стандарт "нам підказали друзі і ми користуємося її послугами вже 10 років. Якість і терміни виконання замовлення нас влаштовують ».