онлайн-конструктор 


Фасади шпон

Дізнатися ціну

Раніше, виготовлення корпусних меблів вимагало використання натурального дерева, щоб сам виріб мало привабливий зовнішній вигляд і високу міцність. З цієї ж причини, даний матеріал використовується і сьогодні, але в той же час, фасади шпон зайняли практично всю цю нішу, так як їх ціна, зовнішній вигляд і надійність використання не тільки не поступаються, але в деяких напрямках навіть перевершують звичайне дерево.

Фасади шпонФасади з шпону є відмінним рішенням для практично будь-яких меблів, якщо Ви хочете отримати товар за доступною ціною і в той же час, з дуже дорогим зовнішнім виглядом. І це досягається саме за рахунок відмінних характеристик даного матеріалу, який сьогодні буквально незамінний. І тому шпоновані фасади Ви можете знайти у безлічі компаній, в тому числі і у тих, які займаються елітними меблями.

Хоч фасади шпон і далеко не єдиний варіант для виробництва меблів, але саме він викликав справжню революцію в цій сфері. Тому ми рекомендуємо Вам не нехтувати використанням такого матеріалу, а використовувати його, так як він зумів відмінно зарекомендувати себе на ринку.

Фасад з шпону може використовуватися в самих різних сферах, наприклад, саме з нього виготовляють цілі кухні, які відмінно виглядають завдяки різноманітності малюнків і відмінному стилю. І у нас Ви можете знайти дійсно широкий вибір подібних товарів, які відрізняються високою якістю і повністю оригінальним кольором і малюнком.

А для того, щоб у нас шпон фасад купити, Вам достатньо вибрати підходящий варіант в каталозі і подзвонити нашим співробітникам, щоб повідомити їм їх назви і обговорити всі деталі покупки.