онлайн-конструктор 


Патиновані фасади МДФ

Патиновані фасади МДФУ наш час дуже популярним стало оформлення кімнат у вінтажному стилі, а також в стилі прованс. Меблі з елегантним ефектом старовини останнім часом стали користуватися величезним попитом. Патиновані фасади МДФ люди замовляють для виготовлення меблів для кухні, вітальні, передпокою, спальні і навіть дитячої кімнати. Абсолютно нові предмети меблів, для створення яких використовувалися патиновані фасади МДФ, мають вигляд антикварних і досить дорогих речей.

Основним завданням патинування фасадів МДФ є, перш за все, створення вишуканого, благородного і яскраво вираженого ефекту старіння поверхонь предметів меблів. Такий ефект виходить завдяки імітації вицвітання поверхні, створення нерівностей. Завдяки патинованим фасадам МДФ меблі виглядають ексклюзивно та неповторно. У процесі створення такого ефекту може бути задіяно і спеціальне обладнання і ручна художня обробка.

Якщо Ви бажаєте придбати красиві патиновані фасади МДФ за цілком адекватною вартістю, то Вам неодмінно варто звернутися в компанію «М-Стандарт».

Патиновані фасади МДФ - це, мабуть, найбільш елегантне і оригінальне рішення для перетворення стандартного меблевого фасаду в щось ексклюзивне і витончене. При цьому вартість такого фасаду не набагато вище, ніж звичайного фасаду МДФ без такого привабливого ефекту. Тому сьогодні багато власників власної житлоплощі бажають, щоб інтер'єр їх житла прикрашали красиві меблі з декоративним ефектом старовини.