онлайн-конструктор 


Дерев'яні меблеві фасади

Дерев'яні меблеві фасадиМеблі, як найважливіша частина інтер'єру кімнати, повинні бути і зручними, і красивими. Їх зовнішній вигляд повинен імпонувати тим людям, які це приміщення відвідують, в ньому живуть або працюють. Дерев'яні меблеві фасади - річ звична, але від цього не менш приваблива. Дерево з давніх пір використовується для виготовлення меблів в якості вихідного матеріалу і до нинішнього часу не втратило своєї популярності.

Дерев'яні меблеві фасади здатні витримати найрізноманітніші навантаження і впливу. Зроблені якісно, вони не бояться вологи, перепадів температури, механічних впливів (природно, в розумних межах). Дерево - матеріал не тільки міцний, але також дуже пластичний. Сучасні технології дозволяють створювати радіусні (гнуті) дерев'яні меблеві фасади, які найчастіше використовують для прикраси крайніх елементів гарнітурів, створення плавних переходів між елементами меблів, згладжування гострих кутів.

Дерев'яні меблеві фасади красиві вже за своєю природою. Фактура натурального дерева, чергування різних за інтенсивністю забарвлення прожилок, всілякі відтінки коричневого - цього вже достатньо для того, щоб меблі привертали увагу і викликали симпатію. Втім, обмежуватися натуральними фарбами не обов'язково. На сьогоднішній день майстрам доступні багато способів декорування дерев'яних меблевих фасадів, починаючи звичайним фарбуванням і закінчуючи навмисним старінням.

Компанія «М-Стандарт» виготовить дерев'яні меблеві фасади будь-якого дизайну і конфігурації за доступною ціною.

Телефонуйте нам або пишіть на електронну пошту! Ми впевнені, що наше творіння буде вам до смаку!