онлайн-конструктор 


Поклейка кромки ПВХ

Детальніше про обробку ДСП >>

У кожного з нас в будинку є меблі. Ми завжди намагаємося берегти їх в хорошому стані і максимально довго зберігати їх комфорт і естетичний вигляд. Наша компанія «М-Стандарт» завжди рада Вам в цьому допомогти. Поклейка кромки ПВХ - це те, що полегшить Вам завдання і допоможе знайти Вашим меблям новий і свіжий вигляд. Вона володіє такими властивостями як: захист з додатковою міцністю і, що найголовніше, захищає Вас від виділень з меблів токсинів у вигляді безбарвного газу.

Поклейка кромки ПВХ в нашій компанії відбувається за допомогою професійного німецького обладнання, яке дає можливість зробити якісно і швидко все необхідне. Воно не псує Ваші меблі і зберігає їх естетичну красу. Наша компанія максимально про Вас піклується, тому ми маємо окремий відділ для роботи з клієнтами, в який Ви завжди можете звернутися. Замовляючи послугу поклейка кромки ПВХ, Ви отримуєте гарантію на нашу продукцію і послуги, також ми надаємо доставку. Поклейка кромки ПВХ (полівінілхлорид) відбувається з використанням термопласту, який просто незамінний в промисловості меблів вже досить тривалий час. З тих причин, що є довговічним і підвищує зносостійкість Ваших меблів. Якщо Ви бажаєте зберегти всі властивості і переваги своїх меблів якомога довше, поклейка кромки ПВХ - це найкраще рішення.

Наша велика компанія «М-Стандарт» застосовує в роботі тільки високого рівня обладнання і матеріали. Якщо Ви прийняли рішення зробити поклейку кромки ПВХ, дзвоніть нам, наші фахівці Вас проконсультують і дадуть відповідь на всі запитання.