онлайн-конструктор 


Шпоновані фасади МДФ

Шпоновані фасади МДФШпоновані фасади МДФ вважаються найбільш популярними серед жителів нашої країни. Адже більшість власників своїх квартир і будинків віддають перевагу меблям, виготовленим з натуральних матеріалів. А шпон, який застосовується для створення меблевих фасадів, являє собою тонкий зріз натуральної деревини. Шпоновані фасади МДФ мають прекрасні експлуатаційні характеристики і неповторний природний зовнішній вигляд, тому для виготовлення меблевих фасадів багато українців вибирають саме цей матеріал.

Шпоновані фасади МДФ підійдуть для оформлення будь-якого інтер'єру, адже величезний вибір колірних рішень і різних текстур таких меблевих фасадів дозволить органічно поєднувати в кімнаті найрізноманітніші предмети меблів та інтер'єру.

Шпоновані фасади МДФ - це, мабуть, найбільш рентабельне і раціональне рішення для людей, які люблять меблі з натурального дерева. Шпоновані фасади МДФ мають меншу вартість, ніж меблеві фасади з масиву дерева, але мають такий же неповторний, солідний і елегантний зовнішній вигляд. До того ж такі фасади мають цілком прийнятні експлуатаційні параметри, які ідеально підійдуть для облаштування інтер'єру та спальні, і вітальні, і кухні.

Меблеві шпоновані фасади оптом і в роздріб можна придбати за цілком лояльною вартістю в нашій виробничій компанії. Ми виготовляємо меблеві фасади з найякісніших і добірних матеріалів.

У виробничому підприємстві «М-Стандарт» Ви можете придбати найвисокоякісніші  шпоновані фасади МДФ за найбільш доступними в Києві цінами.