онлайн-конструктор 


Фасади МДФ плівка патина

Фасади МДФ плівка патинаСеред різноманітності сучасних меблів обов'язково варто звернути увагу на покриті фасади МДФ плівкою патиною. Патинування - це надання поверхні вишуканого виду старовини. Такі меблі зараз користуються популярністю, оскільки дуже багатьом до вподоби затишне ретро. Вони можуть стати справжньою прикрасою Вашого будинку.

Головну роль при виготовленні таких меблів грає плівка ПВХ. Коли наноситься на фасади МДФ плівка, патина стає завершальним художнім штрихом. Патиновані фасади виглядають благородно і наділяють будинок особливою атмосферою.

Ця плівка робить меблі стійкими до зовнішнього впливу. Особливо актуально це для кухні. Саме там підвищена вологість і можливість хімічного впливу, адже за кухонними меблями потрібен ретельний догляд. Також до таких меблів особливі вимоги. Фасади з МДФ плівкою патина захищають від подряпин, деформації та зміни структури. Тому, не варто боятися, що зайвий дотик до розкішних меблів може їм зашкодити. Вони міцні, красиві і функціональні.

У нас Ви можете замовити фасади МДФ. Плівка патина робить меблі по-особливому затишними.

МДФ фасади виготовляються з екологічно чистого матеріалу. В їх структурі не використовується ніяке додаткове сполучення. Все це завдяки лігніну - полімерному з'єднанню, яке створила сама природа. Він виділяється при нагріванні деревини. Лігнін робить МДФ міцним і натуральним. Фасади МДФ з плівкою патиною виглядають просто приголомшливо. Звичайно ж еко-основа в поєднанні з шикарним стильним покриттям «під старовину» завоювала любов споживача.

Фасади МДФ з плівкою патиною зможуть прикрасити Ваш будинок і підкреслити незвичайний смак.