онлайн-конструктор 


Фрезерування фасадів МДФ

МДФ фасади стрімко набирають популярність і стають матеріалом №1 для створення меблів. Їх перевагами є міцність, довговічність, відносно невисока вартість і екологічність. На відміну від ДСП при виготовленні МДФ не використовуються смоли, шкідливі для здоров'я.

Сьогодні виробниками меблевих фасадів використовуються різні способи і ефекти, покликані збільшити естетичність виробів і різноманітність форм. Одним з таких способів є фрезерування фасадів МДФ.

Фрезерування фасадів МДФ

Фрезерування передбачає надання фасадам різних унікальних оригінальних форм з допомогою спеціального обладнання та інструментів. Можна з упевненістю говорити, що фрезерування фасадів МДФ, виконане талановитими фахівцями, це справжній витвір мистецтва. За допомогою даного виду обробки можна надати виробам бажані властивості і форму, химерність якої обмежується лише фантазій замовника.

Професійне фрезерування фасадів МДФ виконується фахівцями компанії «М-Стандарт».

В процесі фрезерування фасадів МДФ вироби профілюються, після чого виконуються роботи по обробці кромки. Крім того, виконується фрезерування поверхні, під час якого видаляються дефекти, наноситься різьблення, вирізаються виїмки і отвори.

Довірити фрезерування фасадів МДФ варто фахівцям нашої компанії, які однаково успішно справляються з роботою по фрезеруванню будь-якої складності, надаючи клієнтові досконалий виріб, готовий до використання. До того ж вартість наших послуг дозволяє скористатися ними кожному бажаючому.

Цікавить фрезерування фасадів МДФ? Звертайтеся до нас і ми зможемо Вам в цьому допомогти!