онлайн-конструктор 


Калькулятор вартості

Для здійснення замовлення вам необхідно вибрати
всього лише зручний спосіб відправки!
Ми працюємо тільки за попередньою оплатою,
оплата замовлення здійснюється в зручній для Вас формі!

Для замовлення наших меблевих фасадів і послуг, Ви можете використовувати:

продажа мебельных фасадовТелефон. Прийом замовлень по факсу: (044) 424-99-44 здійснюється в робочий час з 9-00 до 18-00. Ви можете скласти своє замовлення згідно нашого бланка замовлення, для цього Вам треба завантажити бланк замовлення, заповнити його і відправити за вказаним номером телефону. 
При заповненні замовлення, будь ласка, звертайте увагу на правильність заповнення ваших розмірів, так як після підтвердження Вами замовлення і відправки в виробництво змінити розміри вже не можливо! Ваше замовлення вступає в силу тільки після Вашого підтвердження замовлення!

заказ мебельных фасадовПошту. Прийом замовлень на електронну адресу: mstandart-05@ukr.net можна відправити згідно бланка замовлення в будь-який зручний для Вас час.
При заповненні замовлення ласка звертайте увагу на правильність заповнення ваших розмірів, так як після підтвердження Вами замовлення і відправки в виробництво змінити розміри вже не можливо! Ваше замовлення вступає в силу тільки після Вашого підтвердження замовлення!

купить мебельные фасадыСайт. На нашому сайті прийом замовлень проводиться цілодобово. Здійснення замовлення через сайт шляхом заповнення і відправки бланка замовлення набагато швидше і зручніше, ніж за телефоном і поштою. Просто вказуєте Ваші дані і розміри, а система буде автоматично підраховувати загальну суму замовлення.

мебельных фасадов в КиевеSMS повідомленняЗамовити послугу зворотного зв'язку можна через сайт на головній сторінці або відправити нам СМС з текстом "передзвоніть" на номер (067) 440-55-70 і ми з Вам обов'язково зв'яжемося з вказаним номером Вашого телефону.


(063) 872-79-22

Виберіть тип деталі


Фасад

Вітрина
Основні параметри
Малюнок   Висота (мм)
Форма   Ширина (мм)
Колір   Товщина

  Фреза
  Торець
  Кількість
  Вибірка (для вітрини)
  Терміново (+ 20% вартості)

Деталей: 0
На суму: 0
Свердління петель
Свердлити отвори по петлі
Кількість  
Розміщення петель  
Деталь: Фасад
Рисунок: Прага
Форма: Прямой
Цвет: Акация темная 115
Фреза: 1
Торец: 0
Ширина: 0
Висота: 0
Товщина: 10
+Выборка
+Срочно
Петли: Слева 5 шт.
1
10