онлайн-конструктор 


Торгові економпанелі

Подивитися каталог меблевих фасадів >>

Наша компанія орієнтується на кілька різних напрямків, серед яких є меблеві фасади і кілька розділів уже готових товарів, в тому числі і торгові економпанелі. І саме цей товар є досить затребуваним, незважаючи на те, що він використовується переважно в роздрібних магазинах і торгових точках різних напрямків.

торговельні економпанеліНаші торговельні економпанелі - це товар, який може мати різні розміри і матеріал, в залежності від того, які товари Ви збираєтеся вішати на них. Наприклад, якщо це буде невелика біжутерія або інші легкі товари, то Вам підійде і товар, виконаний з твердого пластика. Якщо ж це досить важкі варіанти, то краще відразу купувати алюмінієві торгові економпанелі, які є більш витривалими і довговічними.

Перш, ніж купувати торгові економпанелі, Вам варто самостійно вивчити можливості і сфери застосування цих товарів, хоч ми і пропонуємо свою консультацію і вибір відповідного варіанту для клієнтів, якщо в цьому є необхідність.

Дизайн деяких магазинів витриманий в певній колірній гамі, тому ми пропонуємо більше 60 різних кольорів економпанелей торгових, щоб Ви могли вибрати тільки той товар, який підійде Вам найкраще. І колір є одним з основних показників, а решта варіантів вибору відносяться до форм і розмірів товарів.

Для того, щоб Ви вибрали і купили торгові економпанелі максимально просто, Вам потрібно лише подзвонити нам і повідомити про свій вибір, щоб співробітники могли оформити замовлення і зайнятися його виконанням.