онлайн-конструктор 


Фасади зі шпону для кухні

Дізнатися ціну

Фасади зі шпону для кухніФасади з шпону для кухні
- це один з найбільш бюджетних варіантів по формуванню дизайну приміщення, адже на відміну від традиційних дерев'яних варіантів, такий товар виконаний з тонких зрубів, що ніяк не впливає на естетичний вигляд меблів. Тому багато хто воліє вибирати саме такий матеріал, адже він є максимально доступним.

Єдиним мінусом фасаду зі шпону для кухні можна вважати відносну крихкість такого виробу, але насправді вона практично не поступається традиційним дерев'яним виробам. І при дбайливому ставленні, вони не отримають будь-яких ушкоджень і навіть подряпин. Тому Ви сміливо можете купити для кухні фасад зі шпону і він буде відповідати всім Вашим очікуванням.

Наші фасади зі шпону для кухні - це відмінне рішення для практично будь-якого дизайну, так як вони можуть бути виконані в кольорі під замовлення, а також мати відповідний дизайн. І все завдяки нашим досвідченим співробітникам, які вже досить давно працюють в даній сфері.


Кухонні фасади з шпону можуть застосовуватися не тільки там, але також в їдальнях, віталень або в будь-якому іншому місці, де використовується корпусні меблі. Тому Ви можете сміливо використовувати такий матеріал для практично будь-якій ситуації. А так, як він на порядок тонше, ніж варіанти з масиву, то готові меблі буде більш компактною і зручною під час використання.

А якщо Ви все ще сумніваєтеся, то можете порівняти фасад на кухню зі шпону і традиційний зруб, щоб переконатися в тому, що це надійний матеріал, який практично ні в чому не поступається звичайному дереву. Але в той же час його ціна є досить низькою, і саме ці 2 фактори є головними при виборі фасадів.