онлайн-конструктор 


Шпоновані столи

Шпоновані столиШпоновані столи - якість і висока естетичність

На сьогоднішній день існує безліч варіантів виконання обідніх столів. Але зараз особливу увагу хотілося б зупинити на шпонованих столах. Шпоновані обідні столи нітрохи не гірше столів, виготовлених з інших матеріалів. А по багатьом аспектам шпоновані обідні столи навіть краще за інші аналоги.

Облицювання столу шпоном є одним з найбільш старих способів обробки. Це обумовлюється тим, що вироби, облицьовані шпоном, цінувалися завжди і були максимально практичні, надійні і естетичні. Шпон виготовляється з цінних порід дерева - клена, ясена, берези, вільхи, груші, вишні, горіха, дуба, бука, в'яза, а також з екзотичних порід. Шпоном облицьовуються плитні матеріали, які після облицювання покриваються спеціальним лаком. Від якості лаку багато в чому залежить і якість самого столу, його споживчі характеристики, міцність, зносостійкість. Сучасні технології виробництва шпону дозволяють створювати оздоблювальний матеріал високої якості. Крім натурального дерева для виготовлення шпону використовуються і синтетичні матеріали.

Столи зі шпону фан-лайн не менш красиві та естетичні, ніж їх аналоги з натурального. Крім того, шпон фан-лайн дозволяє створювати найрізноманітніші малюнки стільниць - строгі, класичні, оригінальні та інші. Крім цього, шпон фан-лайн для облицювання столів постійно вдосконалюється, що на сьогоднішній день гарантує високу якість готових виробів.