онлайн-конструктор 


Фасад шпон горіх

Дізнатися ціну

Стильний дизайн - це один з найважливіших аспектів для практично будь-яких меблів, тому Вам варто враховувати цю особливість при виборі. А якщо Ви вирішили зробити повністю індивідуальне замовлення, то ми рекомендуємо Вам звернути увагу на фасад шпон горіх, які не тільки має дорогий зовнішній вигляд, але і володіє відмінною якістю.

Фасад шпон горіхХоч фасад зі шпону (горіх) і є дешевшим варіантом, ніж звичайне дерево, яке використовується при створенні меблів, але зовні вони практично не відрізняються. Більш того, в питаннях дизайну такий товар може навіть перевершувати звичайні дерев'яні елементи, так як мають красивий малюнок і є вельми універсальними у використанні. А серед всіх представлених варіантів, шпонований фасад під горіх є одним з найбільш популярних варіантів.

Наш фасад шпон (горіх) є досить затребуваним, а найчастішим місцем для його використання є кухня, де його красивий малюнок і плавні тони стануть справжньою окрасою для всього дизайну.

У нашому каталозі Ви можете знайти не тільки фасади зі шпону під горіх, але також і безліч інших моделей, які можуть приємно здивувати Вас не тільки своєю якістю і зовнішнім виглядом, але також і ціною. Тому ми рекомендуємо Вам з особливою увагою підійти до вибору таких товарів, адже саме від нього може залежати і весь дизайн приміщення.

Хоч багато клієнтів і вважають, що шпон фасади (горіх) підходять для використання тільки в домашніх умовах, але насправді такий матеріал є хорошим варіантом і для офісів, де він зможе підкреслити діловий стиль приміщення. І тому до нас звертається безліч найрізноманітніших клієнтів, в тому числі і представники цілих компаній, які також зацікавлені в покупці.