онлайн-конструктор 


Послуги для клієнтів

Послуги для клієнтів - для зручності і побажань клієнтів, ми запускаємо новий вид послуги - Повний комплекс послуг для складання меблів - Зроби Меблі Сам!

Вона вигідна Меблевим компаніям і Підприємцям - надання повного комплексу послуг (комплектація всього замовлення на товар, порізка, крайкування, радіусна обробка складних кутів, пазування під ДВП задньої частини корпусних меблів, свердління і присадка, а також доставка до місця замовника для зручності складання готових деталей для здачі замовлення меблів)!

Завдяки співпраці з нашими партнерами Скіф м.Київ, Інтерплит м.Черкаси, МЕБЛІБУД м.Житомир - ми маємо величезний асортимент товарів, відмінну транспортну логістику по постачальникам і найкращу пропозицію для клієнтів по задоволенню попиту та їх потреб!

Наш комплекс послуг здійснюється на імпортному обладнанні!

Порізка

Послуги порізки від компанії "М-Стандарт"Послуги порізки від компанії "М-Стандарт" виходять на новий рівень якості завдяки новому пильному центру!

Як відомо, якість меблів безпосередньо залежить від використовуваних при її виготовленні матеріалів і точності розпилу.

Наші переваги:

правильна геометрія деталей;
точність розмірів з мінімальними відхиленнями в 0,1 мм;
чистота різу (мінімум відколів).


Поклейка

крайкування матеріалів проводиться за допомогою спеціального німецького обладнання БрандтВ компанії "М-Стандарт" крайкування матеріалів проводиться за допомогою спеціального німецького обладнання Брандт, що дозволяє забезпечити високу швидкість нанесення кромки і відмінну якість продукції, що випускається.

Наші переваги:

висока швидкість кромкування меблевих деталей;
мінімальний клейовий шов;
завдяки фугуванню прибираються мікросколи на деталях.


Радіусна обробка

Радіусна обробка меблевих фасадівДля виготовлення радіусних деталей високої якості ми працюємо на обладнанні німецької фірми Weeke. Обробний центр, керований комп'ютером, дозволяє виконувати обробку деталей будь-якої складної геометричної форми.

Наші переваги:

висока швидкість обробки;
якісне фрезерування деталей;
точність виконання радіусних деталей;
виготовлення виробів будь-якої складності за індивідуальними кресленнями.


Свердління і присадка

Послуги свердління і присадки від компанії "М-Стандарт"Послуги свердління і присадки від компанії "М-Стандарт" виходять на новий рівень якості завдяки новому оброблюючому центру!

Дані верстати дозволяють висвердлюювати достатню кількість наскрізних і глухих отворів, а також пазів в щитових заготовках.

Наші переваги:

точність всього комплексу послуг забезпечує ідеальну точність присадки;
правильність і точність сверловки дозволяє максимально точно і правильно зібрати будь-які меблі.

Гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта!