онлайн-конструктор 


Кухонні фасади. Ціна

Кухонні фасади цінаКомпанія «М-Стандарт» пропонує своїм замовникам і потенційним клієнтам різні кухонні фасади, ціна яких є однією з найкращих в Києві. Найбільшим попитом на сьогоднішній день незмінно користуються фасади МДФ. Тому саме такі фасади для облаштування кухні пропонує наше підприємство. Як правило, фасади МДФ відрізняються покриттям, яке наноситься на виріб з метою захистити його від усіляких зовнішніх впливів, а також надати цьому предмету візуально привабливий і солідний зовнішній вигляд. Залежно від обраного покриття, яке нанесено на кухонні фасади, ціна також змінюється. Тому можна з величезного асортименту різних варіантів підібрати найоптимальніший, який би мав задовольняти клієнта зовнішнім виглядом, експлуатаційними характеристиками і прийнятною вартістю.

Фірма «М-Стандарт» виробляє і продає кухонні фасади, ціна яких вважається досить лояльною, з різними найпоширенішими видами покриттів. У нас можна замовити фасади МДФ для кухні плівкові, радіусні, патиновані, фарбовані і деякі інші різновиди цих виробів.

У компанії «М-Стандарт» можна придбати кухонні фасади, ціна яких вважається однією з найкращих в столиці.

Найбільш затребуваними вважаються меблеві фасади МДФ для кухні з плівковим покриттям. Покриття наноситься за допомогою застосування сучасної технології мембранно-вакуумного пресування. Таким способом можна отримати екологічно безпечне, надійне, якісне і красиве покриття, яке забезпечить тривалий термін експлуатації і солідний зовнішній вигляд кухонних меблів.