онлайн-конструктор 


Плівкові фасади МДФ. Ціна

Плівкові фасади МДФ цінаВсе частіше українці для виробництва меблів вибирають плівкові фасади МДФ. Ціна таких фасадів є цілком демократичною в Києві. Найбільш часто фасади з МДФ, облицьовані спеціальної ПВХ плівкою, використовуються для декорування кухонних меблів. Адже зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики плівкових фасадів найбільш оптимально підходять саме для цієї кімнати. Умови експлуатації різних предметів меблів на кухні особливі і відрізняються від умов в інших кімнатах. Плівкові фасади МДФ, ціна яких в основному може варіюватися в залежності від колірної групи і кількості замовлених виробів, мають відмінну стійкість до вологи і високої температури, а це надзвичайно важливо для кухонних меблів.

Невисока ціна плівкових фасадів МДФ в поєднанні з чудовою якістю, практичністю в експлуатації і догляді, а також візуальною красою привертає сьогодні все більше власників власних квартир і будинків, які бажають облаштувати свою житлоплощу максимально привабливо, якісно і недорого.

Різні ціни на плівкові фасади МДФ власного виробництва компанії «М-Стандарт» дозволяють підібрати найбільш прийнятний варіант для якісного та стильного оформлення кухонних меблів і забезпеченому клієнту і замовнику з обмеженим бюджетом, який він готовий витратити на виготовлення меблів. Найкращі в столиці ціни на плівкові фасади МДФ Ви знайдете в нашій виробничій компанії.

Плівкові фасади МДФ, ціна яких не сильно вдарить по Вашому гаманцю,
Ви можете замовити в компанії «М-Стандарт».